Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor telepíteni szeretném a...

Amikor telepíteni szeretném a Sims Complete Collectiont és ez a hiba jön be: Error getting sku number from registry. Aborting installation. Mitől van ez a hiba?

Figyelt kérdés

#Sims #complete #hiba a telepítésnél
2013. jún. 27. 13:28
 1/1 Damien001 válasza:

Nem értek sokat angolul, de szerintem regisztrálnod kell a terméket a Sims oldalán és kapni fogsz egy e-mailt abban pedig lesz egy szám szerintem azt kéri ilyenkor (ha be tudsz írni valamit) Ezt úgy lehet kivédeni hogy Crack-elt installert használsz.


Második tippem ami velem is előfordult az az, hogy túl okos a telepítő és felismeri hogy másolták a file-t ezért megszakítja a telepítést. (Én eredeti DVD-ről másoltam le egy játékot és az csinálta ezt nem lehetett megoldani)


UI: Ezek csak feltevések, tipp jellegű infók!!!

2013. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!