Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani jo konyveket?

Démonka9999 kérdése:

Valaki tud mondani jo konyveket?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

J. K. Rowling: Harry Potter (egész sorozat)


Douglas Adams: Galaxis Útikalauz stopposoknak, Vengéglő a világ végén, valamint a teljesen pontatlanul elnevezett Galaxis-trilógia többi része


Karl May: Winnetou (és folytatásai, pl. A Medveölő fia, A sivatag szelleme, Az Ezüst-tó kincse, stb.)


Alexandre Dumas: A három testőr, Húsz év múlva, Bragelonne vicomte, Monte Christo grófja, A szélhámos


Rejtő Jenő: Az elveszett cirkáló, Piszkos Fred, a kapitány, A tizennégy karátos autó, stb.


Jack London: Fehér Agyar, A maják kincse, A beszélő kutya, A mexikói, stb. (ezek elég rövid történetek)


Ezek között egy csomó kalandregény van, nekem ezek szimpatikusak. Ha leírnád, hogy nagyjából milyen típusú kalandregényre gondolsz, sokat segítenél vele. Remélem, azért ezekbe is beleolvasgatsz. Néhánynál én azért maradtam fenn hajnalig, hogy megtudjam, mi lesz a vége, mert olyan eszméletlenül jó volt. Remélem, segítettem! :)

2013. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, nem azt akartam írni, hogy milyen kalandregény érdekel, hanem akármilyen könyv. :D Csak én ebben a témában vagyok igazán otthon.
2013. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi,valoban sokat segitettel...igaz,van mit mar olvastam,mint pl. a Harry Potter,de azert koszi :)
2013. jún. 27. 18:11
 4/4 Lőrincz Iza válasza:

Ha szereted a vámpíros, farkasos (nem Alkonyat feeling), romantikus könyveket, akkor ajánlom Kresley Cole- Halhatatlanok alkonyat után sorozatot.

Ezen kívül nekem kedvenceim:

P.C.Cast &Cristin Cast- Az Éjszaka Háza (sorozat)

Leiner Laura - Szent Johanna Gimi(sorozat)

Lőrincz L. László- Siva utolsó tánca (2 kötetes)

Stephen King - Rémautó, A Mobil, Ragyogás

Licia Troisi - Égvilág( fantasy trilógia)

Barbara Parker - A félelem csapdájában, Gyilkos illúziók


Jó böngészést, olvasást! :))

2013. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!