Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon félek. Ver a víz nem...

Nagyon félek. Ver a víz nem tudok megmozdulni se és megszólalni se. Mi oka lehet ennek?

Figyelt kérdés
Talpam a tükör felé van vele szemben. alváskor is jelenhet ez valamit?

#víz #ok #szólalni
2013. jún. 28. 22:56
 1/7 anonim válasza:
Írni tudsz?
2013. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem. én a barátnője vagyok és nagyon féltem csak az ő nevében írtam le ezeket, érlek segítsetek bezártság érzete van veri az egész testét a víz, egész teste lüktet, sírás kerülgeti
2013. jún. 28. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:

esetleg kísérd ki a levegőre..

ezt a tükröset nem értem... semmi értelme:D


azért csak mondasd el vele, hogy fáj e valamije, mit érez.. segítsd félülő helyzetbe, az praktikusabb!

2013. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
mindenképp szólj felnőttnek, ha fehér a feje emeld fel a lábát, h fér kerüljön az agyához, ezzel segítesz neki, h hamarabb rendbe jöjjön. szellőztessetek egy nagyot, de azért takard be, mert csak friss levegőre van szüksége, nem megfázásra. később orvossal mindenképp ki kell ezt vizsgáltatni, mert lehet, h épp egy kisebb szívrohama volt, vagy csak keringési zavarok, esetleg klausztrofóbia... a lényeg h legyél mellette, ha tud inni akkor hozz neki egy pohár hideg, de nem jeges vizet, és rakhatsz vizes rongyot a homlokára, vagy törölgetsd át az arcát meg a tarkóját.
2013. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát mondjuk ha fehér a feje, az még nem jelenti, hogy az agya nem kap vért...

a hidegvizes homloktörlés jó ötlet.. igazából a nyugtatáson kívül nem hat semmit, de arra pont jó, tényleg ajánlatos!:)


ha nem tud megszólalni vagy elveszti az eszméletét akkor amúgy én nem kockulnék, hanem tárcsáznám a 104et... de ha tinik vagytok, akkor minimum szólnék egy felnőttnek!


!!!!!!!!!!

2013. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bloody Mary?
2013. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Jobban van elaludt már.
2013. jún. 29. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!