Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik ha egy nem epileps...

Mi történik ha egy nem epilepsziás bevesz epilepszia elleni gyógyszert?

Figyelt kérdés

Egy barátom a tesója gyógyszerét akarja kipróbálni mert állítólag nagyon jó....

Féltem és jó lenne tudni,h hat.



2013. jún. 28. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

gyógyszert próbálgat.. a múltkor meg vakbélgyulladást akart színlelni egy gyerek... hol élünk? ennyire unatkoznak a gyerekek?


semmi jó! nem tudom pontosan mi a hatása az epilepszia elleni gyógyszernek.. de azt tudom, hogy baromi erős gyógyszerről van szó... mondd meg az idióta gyereknek, hogy ha nem is epilepsziás, de más agybeteg még lehet tőle! (epilepsziás is lehet simán, nemtudom... de biztos nem tesz jót!)

2013. jún. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Csak gratulálni tudok...

Ha tartósan nem is lesz tőle epilepsziás, előidézhet rohamot nála. Ami közben, ha szerencsétlen, akár úgy beverheti a fejét, hogy ott hal meg. És nem úgy hat, hogy bekapja, elszámol háromig, és hophophopp, már jön is a roham, lehet, hogy azt hiszitek, minden oké, aztán csak utána jön a hatás. Gondolom, nem kell nagyon győzködnöm téged, hogy ez nem játék.


Amúgy mit takar az, hogy "állítólag nagyon jó"?

Nekem is mondta az orvosom, hogy serkentő hatással van az agyamra, csak nem ilyet hallott az a "jógyerek"???

2013. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!