Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Videó szerkesztő programokat...

Videó szerkesztő programokat tudtok mondani ami ezeket tudja? (LENT)

Figyelt kérdés

>> felirat elhelyezés, vágás, videóáttűnés, gyorsítás, lassítás, alap effektek, zene hang rávágása.

kb. ezek kellenek és ne legyne sony vegas pró 1529x versió. hanem ami nem fogja adual core 2x2000 procim :D köszi előre is



2013. jún. 29. 11:14
 1/4 anonim válasza:
Sony Vegas Pro 11-12
2013. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom te milyen vegast használtál, de egyet értek a fentebb iróval: vegas tökéletes, nekem P4-es (1,6-os 1 mag, 768 ram) is simán elfutott. Szedjél le régebbi verziót (8-6). Más videóvágók se esznek kevesebbet, sőt, ha a premiert nézem, még többet is. (adobe premier) azon kívül ott az edius, illetve windows movie maker (lassítást / gyorsítást nme tudom lehet-e vele, de a többit igen) + még camtasia studio
2013. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Remélem legalább az egyik megfelel xD
2013. jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
zöldpacsi ment köszönöm a válaszokat. 2. makert használtam de többre éhezem :3 és akkora vegas 6 lehúzom köszönöm! :D
2013. jún. 30. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!