Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes innen letölteni?

Érdemes innen letölteni?

Figyelt kérdés

Van pár kiegészítő lemezem, amit boltban vásároltunk, de találtam ezt az oldalt, és úgy gondoltam nem érdemes többet költeni. Az alap Sims is megvan.

[link]


Vagy ha nem érdemes akkor tudtok jobbat?



2013. jún. 29. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az oldal semmi mást nem csinál, mert más keresők találatait a sajátjaként jeleníti meg.

Illetve azt a látszatot kelti hogy az oldal tele van tartalommal, miközben hivatkozik egy másikra.


A tartalommal így nincs baj, csak az oldal felesleges hozzá.

2013. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem. ismerem ezeket az oldalakat, általában nincs seedelve (egyik percben megáll a letöltés) azt ajánlom, hogy a torrentz rol tölts le
2013. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kováts Bianka ***** válasza:
Én azt ajánlom, ha van encore-s ismerősötök, kérjétek meg, hogy küldjön a gépetekre (vagy gépedre) egy meghívót és töltsd le onnan.
2013. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!