Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék előnyöket hátrányoka...

Szeretnék előnyöket hátrányokat kérni hogy mért jó és miért nem jó a gitár ha van pl:mire lehet jó a zenélésen kívül?

Figyelt kérdés
kérlek sokan írjatok!!!!!!!!!! mert most döntöm el hogy kérjek-e vagy ne

2013. jún. 29. 11:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Szia! Egyszer végigmentem Buadpesten egy gitárral a kezemben (nem volt valami nagy szám a gitár, na meg személy szerint én gitározni sem tudok :) ) és az emberek csak úgy lestek. Sokan megszóltak (itt jó értelemben), a nők is bámultak rendesen :DD Szóval csajozáshoz sem utolsó, az persze dob a dolgokon, ha tudsz is rajta játszani.


Szerintem jó ötlet a gitár ;)

2013. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a választ és én nem akarok csajozni mert lány vagyok
2013. jún. 29. 12:37
 3/29 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha nem zenélésre akarod használni, akkor inkébb NE KÉRJ!

Nem arra való, hogy dísznek használják, vagy mutogassák,hogy nekem van ám gitárom és a sarokban porosodjon.

2013. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
nem fog a sarokban porosodni nem azt mondtam ,hogy nem zenélésre akarom használni hanem azon kívül, tudom ez egy elég hülye feltételezés hogy azon kívül de hátha
2013. jún. 29. 20:19
 5/29 anonim ***** válasza:

Pl akusztikus gitárból lehet virágosládát csinálni, elektromosból meg hólapátot.


Figyi, ebből a kérdésedből már rohadt messziről üvölt, hogy a gitár (még) nem neked való dolog.

Kérjél inkább okostelefont vagy LCD tévét, jobban a szintednek való.

2013. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces ha ilyen paraszt vagy akkor inkább ne is írj amúgy is okostelóm és tvm már van.
2013. jún. 30. 16:13
 7/29 anonim ***** válasza:
Azért érdekelne, hogy mégis szerinted mire lehet jó? Mit vártál?
2013. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Ha ekkora parasztok mint te írhatnak ki kérdést, akkor én is írhatok paraszt válaszokat.
2013. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
nekem van gitárom és eléggé szeretek rajta játszani, zenélésen kívül nem sok mindenre jó azon kívül h jól mutat a kezedben de díszként annyira nincs értelme... viszont azért gondold át hogy megszólaltatni sem egyszerű úgy hogy ne kapjon mindenki a füléhez h jaj :) én csak ajánlani tudom hogy szerezz egyet mert jó buli!!! csak kérj mellé zeneórákat is vagy vmi gitároktató DVD-t/könyvet
2013. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát gitártanàrra nem gondoltam mert youtubeon is tudok videókat nézni és hamarosan könyvet is rendelek! Amúgy az alatt, hogy mire lehet még jó az első válaszolóra gondoltam mert mondta hogy csajozásra is lehet jó de azt én nem fogok mert lány vagyok.
2013. júl. 1. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!