Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó választás...

Szerintetek jó választás lenne ez a gitár?

Figyelt kérdés

[link]

15 éves lány vagyok és megszeretnék tanulni gitározni,majd idővel akár szerepelni is. Csak nemtudom, hogy jó választás lenne e ez a gitár.



2013. jún. 26. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

MIndenáron balkezes elektro-akusztikust akarsz? Abban sajnos nem túl nagy a választék.

Ezt a konkrét gitárt nem ismerem, de az biztos, hogy hagymányosan az akusztikus gitároknál a rétegelt fa gyengébb hangminőségű és ez a nato-juhar nyak, juhar híddal, hársfa testtel eléggé olyan kombináció, amit nem nagyon szoktak használni jobb gitárokon.

Szerintem kicsit drága. Egyénként tanulni megteszi.

2013. jún. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coronerb válasza:

Szia!

Így van. Ahhoz képest, milyen rosszak a stagg-ek nagyon drága. Azt meg, hogy "tanulni megteszi" már sokaktól hallottam. De azért ez nem így van. Ez azért nem olyan,ahogy régen volt, hogy tanulj meg trabantot vezetni, aztán majd jól tudsz egy fordot kezelni. Egy rossz, és/vagy nem megfelelően beállított gitáron, rosszul megválasztott húrkészlettel borzasztó gyakorolni. És el is tántoríthat a gitározástól, mert csak szenvedsz. Az is igaz, hogy nem kell Godin-nal, vagy egyéb profi, drágább (itt azt értem, hogy az ár egyenlő a minőséggel) gitárral kezdeni. Kezdőnek neylon húrost szoktak ajánlani, több okból is. Egyébként olcsóbbak is, mégis vannak nagyon jók. Mielőtt döntenél érdeklődj hangszerboltokban, hangszerésznél, gitártanárnál, zenésznél. Tudd meg mit is akarsz valójában, mire figyelj a gitár választásnál, és hogy jó úton indulj el.

Sok örömöt és sikert hozzá!

2013. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia találkoztam már ilyen gitárral és rémes! Amit ajánlani tudok az ez [link]
2013. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:))
2013. jún. 27. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!