Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szedtem 100 szem danabolt,...

Szedtem 100 szem danabolt, ennek már 1 éve és sajna nem szedtem utokúrát és nemtudom hogy visszaált-e már magától a tesztoszteron szintem vagy szednem kéne valamit hogy visszaálljon. és ha igen akkor mit?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna gondolkodnod nem most! Hogy-hogy egy évre rá jutott eszedbe?
2013. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát mert hallottam a nolvadex-et de sehol nem találtam konkrét választ és úgy voltam vele ha hülyeség akkor még rontok a helyzeten
2013. jún. 29. 15:34
 3/5 A kérdező kommentje:
és most nem tudom mit csináljak :/
2013. jún. 29. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig azt kellett volna tolnod utána de szerintem most már felesleges! Én nem nagyon értek hozzá hülyeséget meg nem akarok írni. Szerintem egy fórumon kérdezz rá mert itt nem nagyon fogsz választ kapni. HCG-t szokták még tolni levezetésképp ha jól tudom!(Szuris). de van valami problémád ami miatt felmerült hogy a kúra után 1 évre levezesd? Mert ha igen akkor szerintem menj orvoshoz minél előbb.
2013. jún. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi bajom csak egyre több embertől hallottam ezt a levezetést és gondoltam nekem se ártana akkor . Meg szeretnék bolti kiegészítőket szedni csak felmerült bennem az is hogy lehet nem fejlődnék tőle semmit így a dana után.
2013. jún. 30. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!