Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha danabolt szedek, akkor a...

Ha danabolt szedek, akkor a kúra végén (120 szem csak minden nap 2,6 hétig lesz elég) muszály e proviront vagy nolvadexet szedni az ellen hogy ne alakuljon a tesztoszteron ösztrogénné?

Figyelt kérdés
Mindenekelőtt szögezzük le, hogy elmúltam 18, több mint 4 éve edzek, a kajám rendben van, napi 200 gramm fehérje szintén, emellett whey protein is. Csak annyit szeretnék tudni, hogy ha a kúra befejeztével nem szedek semmi anti-ösztrogén terméket, akkor lehet e vmi bajom. Köszönöm az értelmes hozzászólásokat! :)
2011. márc. 5. 08:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
azt áruld már el nekem hogy a kúra után miért is működnének az aromatáz folyamatok
2011. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mert magas a tesztoszteron szint, vmennyi tesztoszteron ösztrogénné alakul, a szervezet saját tesztoszteron termelése pedig lelassul? am válaszolhatnál is, mivel érdekelene a kérdés.
2011. márc. 5. 10:04
 3/16 anonim ***** válasza:
kúra után magas a tesztoszteron szint?:D Kúra után inkább 0 közeli.Ehhez még az a 20perc sem kell amit rá kéne szánnod hogy utánanézzél.Csak agy.Na szerinted mikor magas a tesztoszteron szint?Amikor szeded a cuccot vagy amikor már elhagytad?
2011. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
amikor szedem. pont ezért kérdeztem hogy szedjek e vmit pl. : nolvadexet, hogy visszaálljon a szervezetem tesztoszteron termelése.
2011. márc. 5. 11:01
 5/16 anonim ***** válasza:
most én zavartalak össze vagy neked tényleg lövésed nincs róla hogy miről beszélsz?Olvasd már el a kérdésedet meg az utolsó commentedt
2011. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én arról beszélek, hogy már sok a keresztkérdés:D arra válaszolj nekem, hogy ha danabol után nem szedek nolvadexet, akkor mikor fog a szervezetem saját tesztoszteron termelése visszaállni a régi kerékvágásba....előre is köszi ha most éppen a kérdésre válaszolsz majd. :P
2011. márc. 5. 12:37
 7/16 anonim ***** válasza:
teljesen normális nem lesz már soha.Majdnem tökéletesre változó.2-6hónap
2011. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2011. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
akkor ha csak 6 hétig szedem napi kettessével, akkor komolyabb bajom nem lehet belőle. legalábbis én ezt vettem le a linked alapján...és azt, hogy nolvadex nem létfontosságú. am levezetés alatt mit értesz? ha úgy volt hogy első nap 1 második nap 2 szem. és maradtam a kettőnél. akkor mindig 2 az utolsó napon pedig 1 szem és kész? kösz az infót, de tényleg. Szedtem már bevizsgált tápkieg.eket, ismerem is azokat, de a danabolról annyiféle leírás lehet találni a neten, meg mindenki mást mond róla, hogy lehetetlen kiismerni.
2011. márc. 5. 14:21
 10/16 anonim ***** válasza:
óóóó hátha mindent elmondok róla mit tapasztalnál meg a saját bőrödön?(károdon)
2011. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!