Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lakcímkártyán ha az okmányirod...

Lakcímkártyán ha az okmányiroda rosszul tüntette fel az irányítószámot akkor újat kell csináltatnom?

Figyelt kérdés
most csináltattam lakcímkártyát lakcímváltozás miatt és az utolsó számjegy ellett írva. Budapesti cím a kerület meg az első számjegy is stimmel de az utolsó számjegy nem. 3 helyett 5 lett feltüntetve!
2013. jún. 29. 15:04
 1/3 anonim válasza:
Sajnos igen, és ha nem tudod bizonyítani, hogy nem te közöltél hibás adatot még pénzt is kérhetnek az új lakcímkártyáért. Nota bene évekig jártam elírt jogsíval (a végén persze fizetnem kellett). A lakcímkártyán jobb, ha nem hibás az adat, továbbá felmerül, hogy a számtek rendszerükbe is hibásan került be a címed. Akkor pedig esetleg nem fogod megkapni a hivatalos értesítéseket sem.
2013. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez csak körzetszám. Nem hiszem hogy az gondot jelentene, vagy mégis?
2013. júl. 5. 00:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Vagy nem tudom pontosan hogy minek hívják lehet hogy hülyeséget írtam ezzel hogy körzetszám. az utolsó számjegy ami nálam nem stimmel. 19. kerületi irányítószámról van szó.
2013. júl. 5. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!