Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami jo kis izgalmas ugyet,...

Valami jo kis izgalmas ugyet, vagy temat nem tudtok nekem mondani, amivel foglalkozhatnek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok minden erdekel, es eddig le is voltam foglalva a sulival, mindig talaltam valami temat, de most kifogytam...imadok utananezni mindennek, jegyzeket kesziteni, gondosan eltenni mindet mappakba. Foleg az olyan temakat szeretem, amiken gondolkozni is lehet (es ahhoz, hogy megertsem, vegig kell mennem egy hosszadalmas eszmefuttatason). Tudnatok megdobni par jo otlettel? Barmit szivesen fogadok. Nagyon jol jonne.:) 15/L
2013. jún. 29. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
911
2013. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha szereted az ilyeneket akkor a rébuszokat tom ajánlani nagyon jók... taLÁNYOK..taLÁNYOK szeretik a lányok xD
2013. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom :D
2013. júl. 20. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!