Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet rávenni a szülein...

Hogyan lehet rávenni a szüleinket hogy legyen facebookom?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok ideje próbálom rávenni őket, de eddig nem sikerült.Már mindenkinek van akit ismerek és már, már alig tartom a kapcsolatot az egyik barátnőmmel˙.(Már neki is van).Kinek hogy sikerült?
2013. jún. 30. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:

???

Felmész a facebook.com-ra és regisztrálsz. Ehhez miért kéne szülői engedély?

2013. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 13 év alatt a Facebook sem enged regisztrálni, hacsak nem kapásból hamis adatokkal akarsz kezdeni. Megvannak a veszélyei hogy miért nem ajánlott bizonyos kor alatt használni valamit, lehet pont ettől védenek. Például hogy miért nem lehet valakivel tartani a kapcsolatot azután hogy az életét csak ott éli.
2013. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bruce_Wayne ***** válasza:
sztem jobban teszed ha nem regisztrálsz.Örülök hogy szüleid is így látják.De magad is láthatod mit tesz az emberi kapcsolatokkal,barátnőd is inkább ott "éli" az életét...
2013. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végre egy ember, akinek nincs facebookja. Tartsd meg ezt az erényt, már nem sok embernek van... Nem muszáj a nyájjal együtt legelned azt amit mondanak...
2013. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bruce_Wayne ***** válasza:
nincs egyedül, nekem sincs profilom,és mélyen ellene vagyok az egész facebook mániának,mert szomorúan látom mennyire negatív irányba viszi társadalmunkat,és többek között mennyire érdektelenné teszi az embereket a valós kapcsolatok iránt...
2013. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen meg éretlek én egyszer regsztáltam facebookot de uttána a szüleim letiloták a facebookot.


Hülye szüllök


Nost csinálj egyet de mindig lepjki mielött már nem gepepezel.

Ha hallod hogy szüleid a szobád fel vagy aba szobába közelednek. Ahol te vagy gyorona lepjiki vagy zárd be oldalt tördlki az elözmenyekböl. Ted olyan porfilod hogy csak te lásd. Porfilkep inkább netegy fel mázli ha azal meg tud uszni hogy az nem te vagy ha nem valaki regsztál a neved be de inkább ne raják fel porfilt. Ha rikat család ugy ird hogy pl....vagyok osz csöváz. Ne posztoljki olyonak amibol majd kesöbb kikövezzteni ne vedfel öket ismerösnek is inkább elhanolgoltt böngeszön csináld. Ja is amig ne vagy biszos bene hogy öt is öt ismerd adig ne jelödbe ne jelöd visza mert lehet hogy szüleid csak ar várnak hogy vissza jelöd is már lebuktál. Sok sikert a szüleidet meg én se éretem. ( Bocs a helyes írásert )

2013. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bruce_Wayne ***** válasza:
az utolsó válaszra nem is találok szavakat...komolyan sírva fakadok hogy ilyen a jövő generációja,vagy ez már inkább nevezhető degenerációnak.Nem tudom milyen jogon hülyézed le azokat a szülőket (ezek szerint a saját magadét is) akik még próbálják menteni a gyerekeiket azoktól az agyrombóló tevékenységektől,amikről ti olyannyira meg vagytok győződve hogy a javatokat szolgálja.Neked pedig javasolnám kedves utolsó hozzászóló hogy titokban Facebook-olás helyett tanulj meg helyesen magyarul írni,és ne billentyűzeten,sokkal inkább papíron..feltéve hogy tudod még egyáltalán mi az.
2013. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!