Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes-e kamionosnak lenni?...

Érdemes-e kamionosnak lenni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és kicsi korom óta imádom a kamionokat. Minden álmom hogy egyszer egy szép Scania r730 v8 topline kamiont vezessek. Szerintetek érdemes-e kamionosnak lenni milyen érzés ? Sokan mondták hogy keveset lehetek a családommal. Mi a jó benne/rossz ?

2013. jún. 30. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Rossz: Tényleg keveset lehetsz velük, mert van olyan, hogy éjjel-nappal utaznod kell szünet nélkül. Rengeteg kamionos baleset van az utakon, egyszer minket szállított egy buszon egy kamionos és majdnem bementünk az árokba, mert épphogy nem aludt el a volánnál. Kemény meló.

Jó: Hát nem sok, nem tudom, hogy mennyit keres, de ha nagyon jól akkor érdemes csak.

2013. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:( Pedig imádom a kamionosokat sokszor voltam már fuvarban és élvezem is meg minden.
2013. júl. 2. 09:31
 3/5 anonim válasza:
Az első válasz adónak rengeteg tapasztalata lehet amint látom...tényleg rossz h az ember keveset van a családjával,kevesebbet van itthon, ezért szerintem ezt jó fiatalon elkezdeni,akkor amikor az embernek nincs családja,és persze jól kell tűrnöd az egyedül létet,akár 2,3hétig is. ezek a példák h sok kamionos baleset van..hát igen sok van! meg motoros is,meg személy autós is. ez nem lehet rossz indok. rossz inkább még a monotonitás,egy vezetés alatt levezetsz 7-800 km vagy egy honapban 10000-15000km-t az azért nem kevés,de meg lehet szokni. Na meg a jogosítvány sajna az sem olcsó,alaphangon fél misi..Igaz ez azért elég hamar megtérül, ugyan is kamionos elég jól keres.(függ attól mennyit vezetsz,milyen cégnél vagy, stb..) Ha igazán ezt akarod csinálni ne hallgass senkire vágj bele bátran, annál nincs jobb érzés h egy ekkora autóval te vagy az utak királya:)
2013. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. szept. 13. 23:21
 5/5 anonim válasza:
Napi 9 órát vezetsz, +egyéb munka és önfenntartás.
2017. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!