Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok valami jó kis...

Mondanátok valami jó kis zombis/zombi "inváziós" animét?

Figyelt kérdés
Oda vagyok értük, szóval jó lenne, ha mihamarabb találnék egy ilyet, főleg azért, mert amiket eddig találtam (Sankarea, Highschool of the Dead) már végignéztem, szóval kérlek, ha tudsz ilyet, írd meg! Előre is köszi ^^

2013. jún. 30. 13:30
 1/4 anonim válasza:
Zombie loan:)
2013. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
kore wa zombi desu ka?
2013. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos kevés van belőlük .. és ami van is elbaszták , HOTD egy nagyon jó anime lenne .. ha nem ütné irritálóan az ecchi meg a zombi egymást . Sankrea-tól is többet vártam volna.


Le Chevalier , esetleg , bár az is gyenge lett .


Red Garden lett elfogadható kategória.


És egy olyan van ami nagyon jó , az a Shiki , bár zombivámpír combó , de ha szereted ezt a természetfeletti nyomozósdit izgalmakkal nagyon ajánlom .

2013. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, a továbbiakban is mondhattok még, mert csak úgy falom az animéket, nem bírok betelni velük :D
2013. júl. 4. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!