Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki szeretne együttesben...

Valaki szeretne együttesben gitározni/dobolni/basszus gitározni?

Figyelt kérdés
Indítanák,egy együttest ami rock/blues/hard rock lenne,nem megélhetésből,csak hobbinak tudok szájharmonikázni és nehogy nagyképűnek nézzetek,de ha lehet én énekelnék,ha nem nagy jővőt jósolnak neki nem érdekel,mondom én csak hobbiból csinálnám,de komoylan venném egyedül vagyok szóval aki akar csatlakozni Budapesten lakom írjon ide választ gitárost,dobost és basszus gitárost keressek,de lehet billentyűs is.Hobbiból csinálnám előre is mondom.
2013. júl. 1. 20:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és valakinek a dal író képességére is szükségem lenne,és 15 éves vagyok,szóval ha valaki azt mondja ne legyek nagyfiú mondja,de énekelnék egy együttesben.Dubstepet,alternatív rockot nem szeretnék,és jazzt,de akár világ zene is lehet
2013. júl. 1. 20:38
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat indítanék
2013. júl. 1. 20:43
 3/6 anonim válasza:
Gimiben nincs senki aki hangszeren játszik? Én ősszel ott keresek majd (15 vagyok én is)
2013. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Melyik gimibe jársz? és min tudsz zenélni ?
2013. júl. 2. 17:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Én jövőre megyek majd gimibe,de ha gitározol vagy dobolsz vagy basszus gitározol,akkor beszélhetnénk erről az együttes dologról,de most mondom én rockot,bluest,folk rockot és metált játszanék
2013. júl. 2. 17:23
 6/6 anonim válasza:
II. Rákóczi-ba
2013. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!