Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok és nem találok munkát. Két okj-s szakképesítésem van, egy pénzügyi és számviteli ügyintéző és egy bérügyintéző.

Nincs ismerősöm aki segíteni tudna az elhelyezkedésben, nincs tapasztalatom. Nincs 180 nap biztosításban töltött napom, semmire sem vagyok jogosult.

A Munkaügyi Hivatal sem tud segíteni.

Akkor mégis mit csináljak? Mibe fogjak bele, amivel állásom lesz?

Nagyon el vagyok keseredve és gondolom nem vagyok egyedül, de fogalmam sincs hogy merre induljak, mit tanuljak, hogy érvényesülhessek a világban.



2013. júl. 3. 16:57
 1/2 anonim válasza:
Tudom régi kérdés... Próbálkozz olyan állásokkal, ahol nem feltétel, hogy legyen képesítésed. Eladó, raktáros stb.
2014. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem mellékesen, két hónapra rá sikerült elhelyezkednem! Semmi nincs veszve, csak nem szabad feladni!

2015. okt. 7. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!