Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodom ezt?

Miért álmodom ezt?

Figyelt kérdés

Van egy visszatérő álom, ami nagyon, nagyon félelmetes és nem tudom mit jelenthet.Az álom:

Van egy lakásunk, (egy társasházba) és a ház előtt meg az utcán fekete köpönyegbe és olyan álarcba öltözött figurák vannak, mint amilyet a pestis idején hordtak.Én megyek a lépcsőházba, aztán belépek a lakásba.Az egész lakást behálózzák a trópusi növények, olyan mint egy kicsi dzsungel.A nappaliban van egy faragott kő oszlop, amin egy hatalmas kígyó tekereg, s ezt sziszegi felém: Méreggel öljelek meg, vagy inkább megfojtsalak?

Mivel nem válaszolok elkezd felém kúszni.

Itt egy TELJESEN más álomképbe csöppenek minden alkalommal. Megint a folyosón állok, a lakásajtó előtt.Bekukucskálok a kulcslyukon, és egy csomó feketébe öltözött öreg nénit s bácsit látok.Bemegyek, ekkor veszem észre a nappali közepén álló koporsót, rajta z anyukám képével. Onnantól, mint egy elmeháborodott elkezdem borogatni az asztalokat, őrjöngök.


Ennyi. Lécci ne olyanokat válaszoljatok, hogy őrült vagyok meg ilyenek.Úgy nézzétek, hogy ezt egy 10 és 13 év közötti lány álmodja.



2013. júl. 3. 18:23
 1/2 anonim válasza:
Meglehet, hogy valami rossz emlék, valami félelmetes, régen látott film lehet az oka. Másik lehetőség, hogy valami trauma gyötör, rettegysz valamitől, ezt nem vallod be magadnak/nem is tudsz róla, de a tudatalattid az álmok terén közli veled. Pl. félsz a szeretteid elvesztésétől.
2013. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Attól biztosan félek. Nem néztem soha ilyen filmet.
2013. júl. 5. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!