Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Folyton azt álmodom, hogy...

Folyton azt álmodom, hogy terhes vagyok. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Azért nem értem,mert 14 éves vagyok még csak,sosem volt barátom meg semmi,de foylton azt álmodom hogy terhes vagyok már 1 hónapja hetente 2szer kb. egyszer azvolt hogy lánytól(._.) és folyamatosan ez az álom kisért és sokszor már nézegetem a hasam hogy jesus,kicsit félek

2013. jún. 27. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
A felsőbb rendű kecske isten eljön érted,hogy teherbe ejtsen,készülj fel,nemsokára jön a kecskepulya!
2013. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy veled az fog történ mint Szüz Máriával. Vagy az is lehet hogy valaki meg fog erö szakolni. Vagy te szereteszbele vallaki be is lefekütök vedekezes nékül. Ha az elsö akor kiválasztott vagy a törtenelem ismetli önmagát. Is akor én is választ kapok arra hogy mert nem öregeszem. Ha a második akor el lesz cseszve az eleted. Ha haramdik meg talátad a szerelmed. Is lehet hogy amint meg tudja hogy terhe vagy elmegy is egydül kel felnevelned.
2013. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!