Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lada 2105 megy a motor kb:3-4...

Ripszki Róbert kérdése:

Lada 2105 megy a motor kb:3-4 km s mindha nem kapna anyagot utána alapon megy de máshogy nem karbi tiszta elektronikailag majdnem minden ujj benzin ellátás is tiszta ác pumpa is javitto készlettel ellátva. Akkor miért nem megy?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 23:07
 1/4 Bruno.S. válasza:

Ha van mód rá, dobj fel egy másik karbit. Vagy, amikor dadog, adj neki kis féktisztítót a szívótorokba. Ha így normálisan jár, akkor tuti karbi! A karbin a szivatót, ill a gyorsító membránt lecsekkolnám! Megjegyzem, ha szikra van és kellően erős is, akkor gyertya téren nem lehet gond! 1200-es em van, néha buzzerlom. Ilyen hibám volt nekem is, de volt karbim, csaréltem és megoldódott!

U.I.: A féktisztítót ne vidd túlzásba, óvatosan vele!!

2013. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Karbival lesz a gond, membránok állapota is sokat számít.
2013. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor beszerzek 1 karbit . Bár már arra is gondoltam, hogy esetleg meg repedt valahol csak nem látom s az a baj.
2013. júl. 4. 23:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Tavaly a Samara karbim megrepedt. Kisebb nagyobb púpok voltak benne, ahol a felület szétnyílt, ott a forrasztó gyantához hasonló anyag jött ki belőle. Állandóan dugulást, úszóberagadást eredményezet. Bontóból 15.000Ft-ért vettem egy másikat, Daaz-os (az Avtovaz hivatalos alkatrész beszállítója) karburátor felújító készlettel kicseréltem a belsejében mindent. Azóta semmi gond vele. Ladához 40.000Ft. körüli áron vannak az új karburátorok.


Repedések:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2105-nél is elképzelhető.

2013. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!