Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon unalmas életem van!...

Nagyon unalmas életem van! Mivel foglaljam le magam?

Figyelt kérdés

Mivel tudnám lefoglalni magam? Anyukám híres énekesnő is Magyarországon, szóval elég sok dolgot megkapok...De azért nem vagyok elkényeztetve!

Most, hogy nyár van, egész nap csak ülök a szobámban és sorozatokat nézek...

Az osztályban 8-an vagyunk, a legjobb barátnőim átmentek másik iskolába.

És nem nagyon tudom megállapítani, hogy ki az IGAZ barátom...

És, hogy ki miért barátkozik velem. Azért, mert anya híres, vagy pedig magam miatt. Fogalmam sincs.

A suli legmenőbb csajai/pasijai tök kedvesek velem, leállnak dumálni...stb...És ebben az a legrosszabb, hogy tudom, hogy NEM MAGAM MIATT! :'(

De nem nagyon vannak barátaim, vagyis vannak, de akik a "barátaim" azokkal nem nagyon akarok találkozni/moziba menni :-/

Mivel foglaljam le magam? Az egész napos sorozatnézés nem a legjobb :D De még medencézni sincs kedvem :(

Annyira unalmas az élet :D

Ti mit szoktatok csinálni? Mert azért nem fogok mondjuk társasozni/lego-zni a tesóimmal :DD Az unalmas és rossz :D

Valaki tippet?


2013. júl. 4. 15:32
 1/8 anonim válasza:

Nekem nincs híres anyukám. Ezért nem nagyon tudom milyen is igazából ez...

A helyedben lemennék focizni, vagy elmennék sétálni. Én szeretek egyedül sétálni, mert akkor elgondolkozom az élet nagy kérdésein.xd

Szerintem lány vagy (bocs ha nem), helyedben elmennék vásárolni vagy strandolni.. Ilyesmi!;DD

Remélem segítettem.

2013. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy milyen a munka esetleg. Nemesíti a lelket és nem leszel semmirekellő, mint sok magadfajta.

Pl. jó ötlet egy diákmunkával foglalkozó iroda.

Ráadásul még társaság is lesz...

2013. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
...egyébként én egy csomó barátot/barátnőt szereztem diákmelóban anno.
2013. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Amúgy 14 éves lány vagyok :)
2013. júl. 4. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
rengeteg minden van.......sportolj valamit stb.
2013. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor már el lehet kezdeni a diákmunkát. Illetve van egy csomó egyéb lehetőség, ahol társaságban lehet és barátokra találhatsz. Pl. valamilyen tánctanfolyam.
2013. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Őőőőőmmm most erre mit mondjak.Anyád híres...hát oké nah most nah...xDDD kicsit orr fenn hordósra sikeredett a kérdésed (bocsi h nekem annak tűnik :/ ) Amúúúgy foggalmam sincs...xD Írj privi levelet oszt dumállhatunk naphosszat ha akarod :D sokszor énis unatkozom! :D Sokszor?! Mindig! xD :) Írj bátran bármikor:D ismerkedjünk :D
2013. júl. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem erre nem fogsz kielégítő választ kapni. Mindenkinek sok elvárása van az élettel kapcsolatban. Ez lehet tárgyakkal kapcsolatos de akár emberekkel is. De a mai világban nagyon keveseknek adatik meg hogy úgy élhetnek ahogy akarnak. Sőt szerintem akik azt mondjak magukról hogy az én életemben minden tökéletes azok vagy hazudnak vagy próbálják magukkal elhitetni hogy boldogok. Csak azt tudom mondani neked hogy néha az segít a legjobban ha elmész valahova és új emberekkel ismerkedsz meg. Ez nagyszerű időtöltés és szórakozás is egyben mert nagyon sokat tanulsz abból ha új embereket ismersz meg. Persze nincs semmi okod hogy higgy nekem de szerintem annál nincs is jobb ha olyat csinálsz amit általában az emberek nem mernek.
2017. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!