Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném izgalmasabbá...

Hogyan tehetném izgalmasabbá az életemet?

Figyelt kérdés
Néha azon kapom magamat, hogy csak ülök, és arra vágyok, bárcsak szárnyaim lennének, vagy tudnék mágiát alkalmazni, és ily módon küzdenék, komoly döntéseket hoznék. Sokkal izgalmasabb lenne az élet. Tudom, tudom, ez teljesen abszurd, semmi értelme. Én mégis reménykedek, hogy létezik varázslat, létezik a megmagyarázhatatlan. Bízok benne, de kezdem elveszíteni a reményt. Ezért beérném az egyszerűbb izgalommal is, mint például a bungee jumping, az ejtőernyőzés, vagy valami hasonló. Ha kicsit nagyobb leszek, szintén valami izgalmas munkát szeretnék. Ezzel kapcsolatban afelől érdeklődnék, hogyan szerezhetnék minderre pénzt - még nem dolgozhatok - és hogy mik a javaslataitok a jövőbeli munkát illetően. Egyéb izgalmas, szabadidős elfoglaltságra vonatkozó tanácsot is szívesen meghallgatnék! :)
2013. júl. 4. 17:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!