Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit történik, ha regisztrált...

Mit történik, ha regisztrált munkanélküliként 2 munkanappal később megyek az előírt jelentkezésre? Ma délután néztem meg a kiskönyvemet, és kiderült, hogy tegnap (júl.4. ) kellett volna jelentkeznem. :- (

Figyelt kérdés

Meg voltam róla győződve, hogy július közepén kell mennem. Hívtam a Munkaügyi Központot, már nem vették fel a telefont. Most hétvége jön, legközelebb csak hétfő reggel tudok menni.

Ellátást már nem kapok semmilyet, de nem szeretnék kikerülni a rendszerből. Mi történik ilyen esetben?



2013. júl. 5. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs szerencséd, akkor tegnap kitöröltek a nyilvántartásból, és akkor 60 napig nem regisztrálhatsz. Ha szerencséd van, akkor még nem ért rá erre az ügyintéző. Hétfőn mindenképp menj be.
2013. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A szerencsével hadilábon állok, de mindenképpen megyek hétfőn. :-(

Köszönöm a választ!

2013. júl. 6. 09:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem először küldtek egy felszólító levelet, hogy elfelejtettem jelentkezni x időpontban, de miután továbbra sem jelentem meg, utána küldtek egy határozatot a törlésről, sok értelme nem volt regisztráltnak maradni, akkorra már semmire sem voltam jogosult, soha semmit sem ajánlottak, így feleslegesnek tartottam 3 havonta oda járni a semmiért, végighallgatni, hogy munkát nem tudnak ajánlani, tanfolyam nincs stb..
2013. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!