Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet elérni a facebook...

Hellosztok kérdése:

Hol lehet elérni a facebook szerkesztőségét mi az email cìmük?

Figyelt kérdés
azért kellene mivel hogy nagyba raktam ki a csoportokba a hirdetéseimet egyszer csak kijelentkezett ozt azt irja hogy azonistsam magam amikor bejelentkezek! Beadja ismerőseim képét de hátt mind a 200-300 ismerőseim képét honan tudjam melyik kép kié meg amikor el is találom vagy azt ìrja hogy tul sok időbe telt probáljam újra vagy pedig hogy nem jol azonosìtottam! Pl volt az a saját képem beadja nincs meg jelölve senki rajta de a saját nevem nem irja a válaszok közé ha nem 5 másik ember nevét kérdem én igy hogy azonosìtsam magam? Meg akkorom irni nekik álítják visza a profilom!

#akarok #ùjat
2013. júl. 5. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs szerkesztősége, ez nem folyóirat, portál. És milyen nyelven írnál nekik, ha lehetne? A magyar nem megy. Nagyon nem. Angollal hogyan boldogulsz?


Ezzel a profil-helyreállítási metódussal nem találkoztam még. Nincs beállítva sem jelszó-emlékeztető, nem tudod elérni a regisztrálásnál használt postafiókod, nincs alternatív email-cím és mobilszám? Semmi? Hát, akkor így jártál.

Azt sem tudom, hogy lehet, hogy nem ismered meg a barátaidat.

2013. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt nézz szét: [link]
2013. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
He elérem az emailom hiába változtatok jelszot akármi ugyan ugy azonosítanom kell am ugy hogy képzeld el hogy egy embernek nem egy képe van ha nem több minden képüket honan ismerjem fell pl az olyan szar képet is beadott hogy komiba ird a véleményed közös emléked stb.. Biztos ismered egy fekete háttér benne kékel irott betű plusz egy party szemcsis képek higy egy party szemüveg több mint tìz féle színbe! na meg akik bejelöltek idegenek mert hogy eladtam vagy vettem tőlük vmt azoknak a képeit se ismerem...!
2013. júl. 5. 22:21
 4/6 A kérdező kommentje:

ez se segitett



vmi más ötlet esetleg?

2013. júl. 5. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:

persze, ez logikus!

a facebookról próbálják kiszűrni a spameket, a robotokat

Te hirdettél orbaszájba, vagyis úgy viselkedtél, mint egy hirdetőrobot.. tehát le kell tetszelni, hogy ember vagy e

és hát a facebook abból indul ki, hogy csak olyan emberek az ismerőseid, akiket tényleg ismersz.. és nem 1 kép alapján kell választanod az 5 névből...


szóval ez csak a sima védőhálójuk... máskor ne spamolj.. próbáld végigcsinálni, hátha bejutsz:D

2013. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azóta sikerűlt 3-szor is el találni az ismerősöket de amugy egy ember egy kép! de van mikor másodszor is beadja de másik képet róla
2013. júl. 10. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!