Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg lehet idézni egy állat...

Meg lehet idézni egy állat szellemét?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszokra vagyok kíváncsi, és tudom, hogy komoly kockázatokkal jár a szellemidézés. Egyébként tud valaki egy valóban működő szellemidézési módszert, akár privátban is írhat, ha nem szeretné itt közzétenni.
2009. okt. 17. 04:01
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Na ez a beteg.
2009. okt. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Minden szellemidézés csalás!
2009. okt. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
a bal füledre kenj zsír a jobbra pedig vajat, vedd fel a nagy kabátot menj be a fürdőszobába, nézz bele a tükörbe majd mond 24x azt hogy h*ly* vagyok és húzgáld a füled és ha a bolygók együttállása kedvező akkor megjelenik a kutyád szelleme
2009. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
na! ne piszkáljátok! 1. nem lehet neked privátba írni! 2. a google a barátod
2009. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azt vesszük, hogy az állatoknak nincs lelke, akkor a válasz: nem, nem lehet. Ha pedig úgy gondolod, hogy van, akkor valószínűleg ugyanúgy, mint egy emberét. Nézz körül a neten, hátha van erről valami. Sok sikert :D
2009. okt. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
aki kitalálta azt hogy az állatoknak nincs lelke az egy barom! amúgy én nem hiszek az ilyen idézősdiben. de ha létezik gondolom ugyan az mint az embernél. csak nem azt mondják hogy Józsi gyere beszélj hanem azt hogy Berci gyere!
2009. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!