Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy állat szellemét szeretném...

Egy állat szellemét szeretném megidézni, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
vettem már részt szellemidézésben, tudom mivel jár, és volt már körülöttem állatszellem mi több láttam beköltözve is őt emberbe...de szeretném eg yhalott állatom szellemét megidézni...ez egy macska és egyszer észlelték őt, ebből gondolom, hogy még itt van...a macska kissé nehézségeet okoz, mert a kutya hűséges a gazdához, de egy macska csak a házhoz szellemként meg ki tudja...
2010. dec. 2. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha van képed rola tedd ki és fehér gyertya ,és hivd őt. állatot még nem idéztem.
2010. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

ha kutyát akarsz idézni, akkor szöktess ki az állatkertből 4 elefántot valamint kérj karácsonyra egy struccot az emberi jóság szellemétől. Miután ezek megvannak, menj a halott macskádhoz aminek szellemét meg akarod idézni... Járd el a csárdást, aztán kend be magad disznózsírral, aztán az egyik elefántot az ormányával kösd oda egy villanykaróhoz. Azután elszavalod az Apám Tyúkját Fenyőfi Nándortól és a második elefántot egy másik villanykaróhoz kösd. Utazz el egy külföldi országba, hogy egy ottani lakó veséit megszerezd, aztán lopj egy tankot, amivel vissza tudsz szökni a halott macskádhoz. A 3. elefánt a tankba kerül és úgy visszahajt az állatkertbe, hogy megmentsen 2 tevét és 6 oroszlánt. Aztán szólj Gyurcsánynak, hogy van nálad 6kiló kokain Hondurasból, ami valójában mosópor, de az egyik ház kertje mögött találsz egy MediaMarktos zacskóban. Gyurcsány jön a kokainért, és visszautazik a 4. elefánttal. De a strucc követni akarja, mert tudniillik, a strucc a mosóport a homoknál is jobban szereti. Ezért csak te maradtál. 4 perc 27 másodperc múlva lopsz egy lepedőt, és rátekered a macskára. Aztán 10 percig Mucsi Zoltánnak képzeled magad, miután elmondtad a norvég ABC-t. A macska hirtelen szellem lesz és Bud Spencernek képzeli magát. Ha nem adsz neki cigit, akkor szól Stohlnak, hogy még1 balesetet okozzon, de Mátészalkán.

De elénekelheted neki a Waka Wakát és már egy átlagos ember lesz belőle... De ha te akarod, akkor szellem is lehet, csak annyit mondj neki, hogy CsingacsKukk.

2010. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Fel kell áldoznod egy testrészed, hogy legyen miböl táplálkoznia az állatnak amíg beszélsz vele.

Ha vegetáriánus volt akkor a fejed kell feláldoznod neki...

2010. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Csak ennyit tudtok? Gyenge a humor...

Egyébként nem hiszem hogy akkora poén lenne ez a kérdés...ha megkérdezném hogy növesszek szárnyakat...na az már poén lenne...de mondjuk az se lehetetlen mindenkinek

2010. dec. 2. 17:11
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Egy ilyen marha kérdésre milyen válaszra számítasz? o.O Gyenge a humor, és akkor mi van?


Fiú az apjához:

- Apa, mi számít gyenge humornak?

- Hát fiam, ha a kérdező úgy dönti el.

2010. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Minek válaszolsz? Legalább intelligens, jó humor lenne, de csak megnyitottad a fejedben a csapot amiből a hülyeség folyik...ne itt éld ki magad...
2010. dec. 2. 17:23
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Öncs neki a táljába Pedigrét és mond ezt: Gyere Buksi!
2010. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem meg jó a humor, nevettem:D
2010. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Nabilius: ez a sok ökörség honann jött?:D:D azért jöt derültem rajta x)
2010. dec. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*jót
2010. dec. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!