Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eltemetnéd egy elhunyt rokonod...

Eltemetnéd egy elhunyt rokonodat barátodat a kedvencek temetőjébe úgy hogy tisztában vagy a következményekkel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ööö nem hinném,abár csináltam már elég sok hülyeséget,lehet h. megpróbálnám XD
2009. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. aki visszajön, már nem ő lesz.
2009. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És te?:D első vok..
2009. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
háát..szerintem én sem
2009. okt. 17. 16:04
 5/8 anonim válasza:
mikor megnéztem anno a filmet(ami egyébként egyik kedvencem még mindig) én is gondolkoztam ilyeneken x)... de nem nemhinném mert félnék tőle mikor visszajön tudnám hogy nem olyan mint volt
2010. júl. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
valószínűleg nem. még a kutyámat se
2010. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem merném megtenni. Túl nagy árat kellene érte fizetnem. Lehet, hogy peldául megtámadna, vagy akár meg is ölne több embert is az illető. Nem az a személy térne vissza a halálból, akit én szeretnék. Józan ésszel nézve jobb, ha senki nem tesz ilyet. Szerintem még akkor sem merném megtenni, ha csak az érzelmeimre hallgatnék. Azt sem szeretném semmiképp, hogy engem temessenek el oda a halálom után- persze, tudom, hogy a valóságban nem létezik az a hely szerencsére.
2022. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember neki se tudna futni. Azt a halottat először is ki kell ásni a temetőben, aztán vaksötétben flangálni egy hullával, és elásni. Megnézném, ki tenné meg valóban, de szerintem a többség összetojná magát az indulás percében.
2023. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!