Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 5 éves (érettségi) osztálytalá...

5 éves (érettségi) osztálytalálkozóra mit vegyek fel? Milyen öltözékben szokás menni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vegyek fel. Nem akarok sem alul sem túl öltözni :/
2013. júl. 8. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csinosan szokás, de kosztümöt azért nem kell venni, főleg, ha pasi vagy. :)

Szerintem farmert is lehet, ha egyébként is abban jársz, valami csinosabb felsővel.

Azonban ne lepődj majd meg a sok kontyos, csigás hajú p*csán, van, aki öt éve vár arra, hogy dívaként bevonulhasson a hajdani osztálytársak elé.

2013. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lány vagyok!

Valami ilyesmi felsőt gondoltam (nem pont ilyen,de nem találtam hasonlóbbat) és rövidnaci (farmer) szinte alig látszik majd alatta,és platformos cipő 13,5 cm sarokkal :D Nem tudom,hogy ez nem esküvős-e inkább,mint osztálytalálkozós? :/

[link]

2013. júl. 8. 10:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az enyém pént nélküli,és elöl rövidebb hátul pedig térdhajlatig leér...szóval elég elegáns :)
2013. júl. 8. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép felső.
2013. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem pont ilyen,de amúgy kérdés hogy oda illik-e :/
2013. júl. 8. 11:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy értettem, azt hittem, egyértelmű volt. Odaillik.
2013. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!