Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kocsi motortér burkolatok...

Blinty666 kérdése:

Kocsi motortér burkolatok festése króm hatású festékkel? Többi lent .

Figyelt kérdés
Találtam egy helyi festékboltan króm hatású festéket ,ki is próbáltam ,nagyon jól néz ki .A problémám csupán az vele ,hogy nem kifejezetten hőálló festék és ugyebár a motortérben elég meleg van .Néhány műanyag burkolatot szeretnék vele lefújni .Mi történhet ?Tönkremegy?lepattogzik?Megolvad/meglágyul ?

2013. júl. 8. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Azok a műanyag burkolati elemek nem hevülnek fel annyira, hogy a festésnek baja legyen. Nyugodtan használhatod. Nekem airbrush van a műanyag elemeken, alap vízbázisú, nem hőálló festékkel, és semmi baja nincs és nem is volt soha! A tartósság kedvéért vigyél fel rá védőréteget, és kész.
2013. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Védőréteg alatt alapozóra vagy lakkra gondolsz ?Esetleg mindkettőre ? Köszönöm válaszod.
2013. júl. 8. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Védőréteg alatt természetesen lakkra. De persze kell speciális műanyag alapozó is, különben nem fog megtapadni a felületen rendesen a festék! Csak gondoltam ezen részével azért tisztában vagy, azért nem részleteztem ennyire.
2013. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!