Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi az első benyomása a...

Szegfűbaba kérdése:

Kinek mi az első benyomása a Miron név hallatán?

Figyelt kérdés
Babát várunk a férjemmel, és nagyon nehezen találunk olyan nevet, ami mindkettőnknek tetszik. A Miron néven gondolkozunk, csak tartunk attól,hogy az emberek nehezen fogadják majd el (esetleg előítélettel lesznek) a neve miatt.

2013. júl. 8. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Az első asszociációm egy tükör (amint nézegeti benne magát Miron).

Bevallom nekem roppant furcsa, soha nem hallottam még, de semmi előítéletem nincs felé, meg lehet szokni. Amúgy bármilyen névre rá lehet húzni valami gúnyosat, ha akarják.

Akkor vonom fel a szemöldököm, ha Dzsesszikával, Zserárddal és hasonló nevekkel találkozom...

2013. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Egy ork ***** válasza:
Valamilyen kémiai dolog jutott eszembe először.
2013. júl. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
valami kőzetre hasolnlít
2013. júl. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez eddig biztató :-) Sokkal rosszabbra számítottam.
2013. júl. 9. 08:28
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Első kérdésem: ez fiú vagy lány név? Amikor már ez sem egyértelmű, szerintem nem nyerő választás.
2013. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sok olyan név van, ami számomra sem egyértelmű, ha hallom, hogy milyen nemű az illető, aki viseli, de nekem ez a név kimondottan férfiasan hangzik...(tudom, elfogult is vagyok)


Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. júl. 9. 11:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, én is szívesen adnám majd a gyerekemnek. Viszont a jelentése nekem nem egyértelmű, mert többfélét olvastam a neten, ami nem túl megbízható forrás.
2014. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért is tetszik, mert lehet becézni Ronnak, vagy Roninak is :)
2015. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 believi válasza:
Kedves Szegfűbaba, végülis ezt a nevet választottátok a kisfiatoknak? Nagyon érdekelne, úgy néz ki, nagymamaként én is érintett lehetek :)
2017. márc. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az én fiam Miron lett :-) nov 8-án
2018. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!