Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszú platinaszőke hajam van...

Hosszú platinaszőke hajam van (nem mű), kék szemem, szeretek csinosan öltözködni, magassarkú, szűk naci, lakkleggins, szexi felső, ilyesmi. A lányok első benyomása az hogy ribanc, qrva, a fiúké az hogy de megb@nám. Miért?

Figyelt kérdés
Miután megismernek,rájönnek hogy nem egy ribi vagyok,hanem igenis intelligens,jó beszélgetőpartner.
2009. szept. 29. 07:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Mert legtöbbször az elsö benyomàsbol itélnek az emberek, s bocsi de azt tudod, hogy az ilyen szép lànyokrol elterjedt egy-két "hir"! :) Persze, ennek nem azt kellene jelentenie hogy, Te is olyan vagy, de sajnos ilyen a mentalitàs! A legtöbb làny, meg elsösorban irigységböl mond Ràd dolgokat, akàr ismeretlenül is! Öltözz ugy ahogy neked tetszik, légy önmagad, màsokkal meg ne foglalkozz, aki meg akar ismerni, meg is fog!
2009. szept. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!próbálok pozitívan gondolkodni,de az 1001.fiú után,aki úgy jön oda hogy "nálam alszol?" kicsit nehéz...mindenki azt hiszi hogy fűvel-fával lefekszem,mikor nem is...
2009. szept. 29. 09:01
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
Elhiszem, én is igy voltam ano, de mikor ràjöttek hogy nem, elmaradoztak egy idö utàn! A "baràtnöim" is, akik rajtam keresztül akartak érvényesülni. Màra kialakult egy baràtikör, ahol tiszteljük, becsüljük egymàst! Kitartàs, majd vàltozik ha öregszel! :p Bocsi, de sajnos igy van! :)
2009. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
csak kapcsolatot nem találok rendeset..:S de remélem igazad van:)
2009. szept. 29. 13:39
 5/36 anonim ***** válasza:
88%
Még mindig én! Oh azon ne izgulj, aki veszi majd a fàradsàgot hogy, megismerjen s ràjön hogy nem egy üresfejü "plàzacica" vagy, majd kialakul a kapcsolat is! :) Csak képzeld el àlmaid férfiàt pontrol pontra s hamarosan megtalàl! Légy boldog, ôrûlj az életnek, s légy vidàm! :)
2009. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
olyan aranyos vagy:)
2009. szept. 29. 14:44
 7/36 anonim ***** válasza:
94%

Én is így vagyok ezzel. :)

Nekem abból a szempontból jobb a helyzetem, hogy már megtaláltam álmaim pasiját, és imádom őt (ő is engem:D). :)

Majd bizti neked is eljön! ;)

Nagyon zavaró, ha így viszonyulnak az emberhez, és csak azért, mert valaki a csinos ruhákat részesíti előnyben meg stb., lenézik a fekete földig, kibeszélik a háta mögött (természetesen...) és még ő kell sz.rul érezze magát, merthogy ő szőke és ribinek van titulálva...

Nekem ez az egyik legnagyobb problémám...az önbizalom...

Hiába mondja a pasim, hogy nálam szebb lányt nem látott, imád engem stb., én akkor is egy nagy 0nak érzem magam mikor meglátom azt a barna lányt, aki régebben tetszett neki (míg velem össze nem jött)...és ez képes tönkretenni egy egész napomat...mint ezt a mait is...

Mert nagyon rossz érzés egy senkinek érezni magad...

:(

2009. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
92%
Még mindig én! :) Kedves utolso vàlaszolo, remélem ezt nem mutatod pàrod felé, kinyirja a kapcsolatot! Légy boldog hogy veled van, s nem a màsikat vàlasztotta, annak is oka van hogy téged vàlasztott! Ez kicsit megdobhatnà az önbizalmad àm:) Szöszi :), köszi, csak tapasztalatbol irtam! Régen én is itélkeztem, de rà kellett jönnöm, hogy nem minden a külcsin! :)
2009. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
93%

Épp az a baj, hogy folyton ez jár az eszemben és a páromnak is felemlegetem néha a dolgot...Utálom magam emiatt, komolyan!!!

És régen (még nagyon az elején, mikor "ismerkedtünk" és sz.rul álltunk), ő folyton arról a másik lányról áradozott (meg még másokról is) és mostmár annyira nem hiszek magamban, hogy akármit mond, eltelik egy kis idő és már bőgnöm kell...Mit tegyek, hogy legyen több önbizalmam?

Ez így nagyon sz.r...;(

2009. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%
Higgy magadban, ennyi! :) àllj a tükör elé, szép vagyok,csinos vagyok stb.ami hibàt làtsz magadban, azt fordisd a javadra! Pl. nem olyan az orrod, mint szeretnéd, mond azt hogy szép az orrom, egy idö utàn elhiszed és a külvilàg se fogja észre venni, hogy nem tôkéletes az orrod! Mondhani erre hogy agy konrol! Egyszer ugy gondoltam /pàr éve/, hogy kövér vagyok, elkezdtem mondogatni a szàmomra ideàlis sulyt, és elértem! :) Ne kérdezd hogy...:) Most is azt mormolom :)és lement màr egy kilo:) Vagy épp a pàrod, /"nem ugy szeret"?/ imàd a pàrom, szeret a pàrom, elfogad igy ahogy vagyok! :)
2009. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!