Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A max féláron nevezetű oldal...

A max féláron nevezetű oldal átverés vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
átverés
2013. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mi az indok?
2013. júl. 9. 10:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha beírod a google-ba meg tudod, de nekem elég volt egy pillantás az oldalra, hogy tudjam.

Itt találsz hozzászólásokat:

[link]

,

pl. "A termékek minimum dupla és tripla áron vannak meghírdetve, így ha be is tartják a max.50%-os árat, akkor pontosan a boltban kapható ár jön ii. De legalább egy jót licitálhat, aki gyenge matekból!


11:43 Válasz erre Korábban Kedvezménypark Kft, majd hirtelen egy Seychelles-i "Speldon Corporation" Ciprus-i bankszámlával! EMBEREK ordít az Offshor....És a magyar adóelkerülés. Egyértelműen magyarok csinálják. A Kedvezménypark Kft ügyvezetője egy Szabó János-nevű a céginfo szerit...Ez üzemeltette a maxfelaron.hu-t...Most az oldal rámutat egy másik domain-re..EGYÉRTELMŰ ADÓELKERÜLÉS, ÁFA CSALÁS, és BŰNCSELEKMÉNY"

2013. júl. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ez oké...olvastam már de az árúk ahogy megnéztem rendes áron vannak meghírdetve mert párra rákerestem
2013. júl. 10. 08:29
 5/8 Gele19 válasza:
ide is leírom, konkrét tapasztalat: Az oldal alap működése. Robotok licitálnak lehet több is, akár végtelenségig, nem nyerhetsz semmiképpen. Nekem egyszer sikerült mégis, lement a licitidő az én nevem szerepelt a nyert mezőbe de érdekes módon mégis az ellenfelemet írta ki győztesnek. Reklamálásomat követően újra jóváírták ellicitált pontjaimat (az fel sem merült hogy a terméket postázzák, pedig ez volt a kérésem), és azt elveszthettem egy maratoni, az oldalon világcsúcsnak számító licitálási összegért amit hajnali háromkor meguntam. De láttam olyat is kisebb összegű termékeknél hogy elment félárig és még órákig licitáltak rá, biztos megérte 20x áron megvenni egy billentyűzetet.
2013. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Csak éppen azt nem értem, hogy hogyan lehet ilyet megengedni! Egyértelmű, hogy csalás az egész! Ezeket nem ellenőrzi senki sem?
2013. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
az arakat nem lehet a felenel tovabb novelni a licitekkel.az ar marad a felenel es a licit azert folyik h eldoljon kie legyen a termek
2013. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nos voltam olyan hülye, hogy kipróbáltam, és tuti robot ellen licitáltam.

Vagyis nem nyerhettem.

Rekord áron sem tudtam elvinni egy párezer forintos memóriakártyát, és kizárt, hogy az "ellenfelemnek" megérte a licitálás.

ÓVA INTEK MINDENKIT TŐLE!!!

Irgalmatlan nagy átverés

2014. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!