Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudna kezdeni a törvény...

Mit tudna kezdeni a törvény egy a tudmány jelenlegi állása szerint nem létező módszerrel elkövetett gyilkossággal?

Figyelt kérdés

Próbáljunk elvonatkoztatni attól, hogy ilyen nincs!

Tegyük fel, hogy egy ember telekinetikus erővel megöl egy másikat több szemtanú előtt. 8 méter távolságból az áldozat felé emeli a kezét és erősen koncentrál rá, mire az kettétörik, mint egy ropi. Erről videófelvétel is készül.

Mit tehetne a rendőrség és mit a bíróság?


2013. júl. 9. 17:48
 1/6 A kérdező kommentje:
*tudomány
2013. júl. 9. 17:50
 2/6 anonim ***** válasza:

ehhez tudni kellene,hogy a gyilkos fegyver hány százalékban befolyásol bármit is a rendőrség,bíróság előtt és milyen irányba; utána ezt a részt kiiktatni és maradna a maradvány szerinti eljárási kötelezettség.

szerintem.

2013. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egész kérdés úgy hülyeség ahogy van. Nem vontakoztathatsz el attól, hogy ilyen nem létezik, aztán kérdezheted meg, hogy mi történne a vlóságban! Most vagy a valóság érdekel, vagy a fikció, de a kettő nem keverhető. Egyébiránt ha videófelvételed van, akkor azonnal a tudomány, mint eddig isemretlen jelenséget kezeli és kivizsgálja, tehát megint nincs olyan, hogy nem ismeri a tudomány, max nem tudja magyarázni, nagy különbség!
2013. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szóval pl nem tudom mi a különbség pl. aközött ha valakit pisztollyal lőnek le, vagy késsel szúrnak le.

az egyik többet kapna,más lenne az eljárás?

ha igen, akkor nem ismerhető módszernél, szerintem csak kimaradna egy lépés.


pl nyomozás ismeretlen tettes ellen. - ilyen is van

2013. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tehát megvan erre a válasz a rendőrségen, meg lehet a törvényekben, überall


bocsi az utószóért

2013. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha lehet bizonyítani az okozati összefüggést, ugyanolyan emberölés, mint a többi. Ezt a kettétörést nem nagyon ertem. Olyan van, hogy valaki a saját szívet megállítja. Kérdés, hogy egy ilyen működik-e mason?
2019. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!