Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A felsőoktatási törvény...

A felsőoktatási törvény vonatkozni fog a jelenlegi hallgatókra? Tehát aki most elsőéves arra is fog vonatkozni hogy nem mehet külföldre? Illetve ezt honnan/mikortól lehetne megtudni?

Figyelt kérdés
Engem azért érdekelne mert nem jött be a szak amit tanultam és újraszeretnék felvételizni de hogyha a jelenlegi hallgatókra nem vonatkozik akkor inkább maradok. Illetve ha valaki szakot szeretne váltani és jövőre újra elsős lenne arra már fognak rá vonatkozni a törvény pontjai? mivel már tavaly aláírta a szerződést.
2012. jan. 24. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
nem vonatkozik
2012. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a jelenlegiekre nem vonatkozik-de láttam én már éjjeli őrt nappal meghalni.a mi egyetemünkön félévente aláírattak egy papírt miszerint elfogadjuk a tvsz változásait(de szerintem máshol nem volt ilyen csak nálunk önkényeskedtek a házon belüli ügyekben)de komolyan nekünk szemeszterenként hogyismondjam "meg kellett újítanunk a beiratkozásainkat"


ugyanakkor ha újra felvételizel és jövőre beiratkozol valahova akkor persze hogy rád is vonatkozik

2012. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!