Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajok/srácok szerintetek...

Csajok/srácok szerintetek érdemes ismeretlenül kapcsolatba kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem ismerjük egymást, csak a közösségi oldalon feltöltött adatokat ismerem, és ott a beszélgetések leszűrése alapján eléggé hasonlítunk, de számomra fontos a külső és a belső is :D. Elég kevés foto van az illetőről, lehet h kamu az illető. Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tegyek? Véleményeteket előre is köszönöm. 19/L
2013. júl. 10. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
NE BARÁTKOZZ A NETEN!!! Nem tudhatod, hogy épp kivel beszélsz! Az is lehet, hogy egy perverz gyilkos az, szóval a találkozást az szerintem kerüld...ha nagyon szeretnéd, akkor várj és ismerd ki, habár én őszintén nem pártolom a netes ismerkedéseket...chaten keresztül nem lehet senkit sem ki ismerni. SZERINTEM!!! ...huhh bocs, hogy egyből ezzel a perverzállat dologgal jöttem, de így most ez jött ki belőlem :)
2013. júl. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!