Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes ovost fogadni a...

Mikor érdemes ovost fogadni a szüléshez? Elképzelésem sincs, hogy ki legyen, tehát ismeretlenül fogok menni valakihez, akinél még soha sem jártam. 24 hetes km

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Minnél hamarabb!Késöbb már a legtöbb orvos nem vállal,mert nem követte nyomon a terhességedet.Engem már két orvos sem vállalt a 34.héten.Nem volt saját orvosom mikor szültem,de így jobb volt!
2010. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg ismerősöknél érdeklődhetsz.Akkor eddig sztk-ban végezték kötelezőket?Ha volt szimpatikus orvos ott esetleg felkérheted őt.
2010. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen az SZTK-ban csinálják a kötelező vizsgálatokat, de sajnos egyik orvos sem jön be.

Úgy gondoltam, mikor megyek 4D-re (26. héten) akkor fogadok valakit.

Köszönöm a válaszokat.

2010. nov. 15. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!