Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Belül tök más vagyok mint...

Belül tök más vagyok mint kívül, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Imádom a metál és rock zenét... de én ezt így titkolom nem is tudom miért de csak a barátnőm tudja meg pár ember és a tesóim. Nagyon szeretnék úgy kinézni mint egy igazi rocker persze csak később,de már mostanában is próbáltam jobban kimutatni a stílusom de itthon elöntenek a rózsaszín meg csillogós ruhák :S de egyszerűen utálom amikor valaki pózernek hív vagy azt mondja h csak azért csinálom h menőbb legyek... egyszerűen ezt szeretem de ezt nem fogják fel... na meg most megyek egyházi gimnáziumba ami hát elég szigorú... pár év múlva teljesen tudatni akarom mindenkivel hogy én milyen vagyok de félek hogy kicsapnak a gimiből pedig csak most lesz az első évem :S meg még fiatal vagyok hozzá.. ahj mit tegyek? Most tudassam mindenkivel vagy maradjon bennem és csakhalgassak tovább rock-ot de ne öltözzek úgy? 12/l

2013. júl. 11. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor fordíts ki magad !!

Mit kell ezen titkolni baszus? Nem kell a többi bárány után menni ...különcök mindig is voltak és lesznek is..nyugodtan járkálj fekete cuccban max azt mondod gyászolsz valakit

2013. júl. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonló szitu, bár már idősebb és fiú vagyok, de igazából nems zoktam foglalkozni vele ki mit gondol, ezt szeretem és ennyi, akinek nem tetszik annak is meglehet a saját véleménye, attól én még a kedvéért nem fogok megváltozni és beállni a sorba divatmajomkodni.
2013. júl. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csak nem csapnak ki a suliból...habár az egyháziak tényleg elég szigorúak!!! :/ ...amugy én is szeretem a rockot(habár én mindenféle zenét szeretek, de nekem a hörgős rockot az nem jön be... egyépként meg de mindig más zenéhez van kedvem...de persze a rock az mindig jöhet), amugy én egyfolytában máshogy öltözködöm :D a stílusok között sem tudok egyet kiválasztani :) ami éppen jön, vagy amihez kedvem van :D (elegáns, szakadt, rajos, sportos, stb.)
2013. júl. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is imádom a metált és a rockot de én soha nem csináltam belőle nagy ügyet.

A stílusomon nem tudom mennyire látszik meg mert szeretek elegánsabb/nőiesebb lenni de van sok fekete cuccom meg láncos fülbevalóm(amit imádok),van amikor a körmöm feketére festem de szoktam más színeket is hordani(kivéve a rózsaszínt de azt soha nem is szerettem).

Ha valaki megkérdezi hogy milyen zenét hallgatok akkor elmondom de igazából soha nem érdekelt,hogy ki mit mondott mert úgyse fogok változtatni a stílusomon.

Én azt mondom hogy mindenki kövesse a saját stílusát és ne azt nézze,hogy mit visel/hallgat a másik.

Szerintem te is nyugodtan vállald fel azt aki vagy és ne foglalkozz azzal hogy más mit gondol.Csak az a lényeg hogy te jól érezd magad a bőrödben:)

Az egyházi iskola tényleg macerás de mindig vannak kiskapuk;)

16/l

2013. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
13 éves lány vagyok, én is szeretem a metalt és a rockot. sikerült beszereznem néhány bandás pólót és egyre több fekete cuccot, így bár megmaradtak (még) de hanyagolom a színes ruháimat. én sem szoktam az utcán szembejövőnek elmondani hogy rock az életem, de úgy gondolom hogy ez annyira őt nem is érdekelné és nem is kívánom ezt nagydobra verni, szépen lassan, csendben átalakulok az idő elteltével. most leszek nyolcadikos és van pár tanárom, akik nincsenek kibékülve ezzel a műfajjal, be is szólnak érte, de én továbbra is szünetekben és néhány lazább órán (pl. informatika, rajz..) max. hangerőn hallgatom a zenét, akárki kedvéért nem fogok elhagyni valamit, ami tényleg sokat jelent nekem.
2013. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
kihagytam, hogy minden áldott nap fekete volt a körmöm megállás nélkül, és bár nem szóltak, csak az egyik tanárom, akivel nagyon jóban vagyok, ő jegyezte meg, hogy "jaj, fekete a körmöd? már nyelvtan órán is az volt? nem is láttam.." de igazán nem rosszindulatúan. de láttam mások a tekintetéből, hogy undorítónak találják. lesz*rtam! :)
2013. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!