Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki jelentkezett már vagy...

Valaki jelentkezett már vagy vett már részt TÁMOPOS nyelvi képzésen? Igaz, ha minden órára járunk, akkor sierül a végén a modulzáró vizsga? Mert ha nem sikerülne a képzés díját vissza kell fizetni.

Figyelt kérdés
Valakinek sikerült már ilyen tanfolyamon sikeresen teljesítenie?

#TÁMOP #nyelvvi képzés
2013. júl. 11. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

ez komoly? vissza kell fizetni ha nem sikerül?

amúgy a kérdésedre nem tudom a választ sajnos, én is gondolkodok h jelentkezzek angolra

2013. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, így van. Az órák - azt hiszem - 75 %-án részt kell venni és teljesíteni a záróvizsgát. Nekünk annyit mondtak a tájékoztatón, hgy természetesen a vizsga úgy van öszeállítva, hogy ha valaki rendesen bejárt, akkor simán tudja teljesíteni.
2013. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Shah válasza:

Én megcsináltam egy 50 órás teljesen kezdő németet, nagyon jó volt! Van a végén vizsga, 61%-ot kell teljesíteni, különben ki kell fizetni a tanfolyamot, de kétlem, hogy volt már ilyen. :) Ha van olyan képzés, amire szívesen jelentkeznél, ne hagyd ki, mert nagyon jó lehetőség. Én már beíratkoztam egy másik tanfolyamra is a fennmaradó támogatásommal. :)

Kérdésedre válaszolva, szerintem még nem volt olyan, akinek NE sikerült volna a vizsga a végén, ez egyáltalán ne tartson vissza!

2013. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Én nemrég fejeztem be egy 80 órás németet. Nagyon jó volt. Azt mondták még SOHA nem fordult elő olyan, hogy valakinek vissza kell volna fizetni. Vizsga is csak formaság szinte, annyi %-ot ír rá a tanár amennyit nem szégyell.

Nálunk a leggyengébb tanuló ért el 70%-ot, de ő gyakorlatilag egy értelmes mondatot nem tudott összerakni.

2013. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!