Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy munkahelyen biztosítana...

Ha egy munkahelyen biztosítanak vizsga előtt 2 nap felkészülési időt annak aki fősulin egyetemen tanul, akkor?

Figyelt kérdés

Ha egy munkahelyen biztosítanak vizsga előtt 2 nap felkészülési időt annak aki fősulin egyetemen tanul, akkor annak is biztosítanak, aki OKJ-s képzésen van és olyat tanul, ami nem kapcsolódik a céghez, az illető munkaköréhez vagy az előbbre sorolását nem befolyásolja?

Nem kell leoltani meg semmi ilyesmi, soha nem dolgoztam még és új vagyok a helyen, egyelőre csak érdeklődöm, ott még nem akarok erről senkit megkérdezni, csak kivi vagyok hol hogy működik ez, kinek milyen tapasztalatai vannak...



2013. ápr. 14. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk csak annak biztosítanak tanulmányi szabit, akit a munkahely iskolázott be, és fizeti neki a tanulmányait, de ezeket a napokat sem lehet csak úgy kivenni, nagyon meg kell gondolnia az illetőnek, mert nagyon csúnyán néz rá különben a főnök. Ezenkívül ha valaki önszorgalomból tanul valahol, még akkor is, ha kapcsolódik a munkájához, egy nap szabit nem kap. Én pl. így államvizsgáztam le, pedig pontosan azt tanultam, amit dolgozok. Ez nagyon munkahely függő, muszáj lesz nálatok megkérdezned.
2013. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, bár ezek után nem is merem, mert valahogy így gondoltam, ahogy írtad :-/
2013. ápr. 14. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!