Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Választás, barátnőm vagy...

SNW kérdése:

Választás, barátnőm vagy munka lehetőség? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, nagyon gyorsan fel kellett nőnöm és nagyon sokat nyomorogtunk, úgy mint most.

Gyakran van úgy hogy nincs annyi étel hogy mind tudjunk enni ha szeretnénk, akkor anyu azt mondja hogy ő nem éhes és hogy neki napi 1 étkezés bőven elég, ő már gyerekkorában is sokat nélkülözött, édesapám meghalt 3 éves koromban, ezután kiköltöztünk a majdani nevelőapámmal és édesanyámmal magyarországra, kolozsvárrol. Vége lett a sulinak, nem tudok tovább tanulni sajnos, kereskedelemben szereztem szakmát közben kezdem a ranglétrán felküzdeni magam a sport terén is, van egy gyönyörűszép barátnőm, és lehet lesz lehetőségem dolgozni is, de van hitel és fater betegeskedik, és kezd nehéz lenni, jött egy lehetőség hogy kimehetek németországba dolgozni, magyar családokkal élnék biztos dolog, ismerem személyesen aki intézné, de nem tudom eldönteni nem tudok a végére jutni hogy menjek, hagyjam itt a kapcsolatom aki még fiatalka de az összes közül ő az aki nem riba.c. vagy maradjak és épp hogy csak tudjunk a felszínen maradni a családdal

itt nekem kell döntenem, ezt tudom de olyan egyedül érzem magam.



2013. júl. 11. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj ki. Ha a barátnőd tényleg szeret és fontos vagy neki, akkor megérti. Esetleg kérd ki a véleményét, hogy ő mit gondol erről. Mond el neki, hogy most fontos lenne egy kis pénz a családnak, mert ... Már ha ki akarsz menni. Én a helyedben kimennék. Esetleg ha lesz valahol gép/laptop, amihez van kamera, akkor tudnátok beszélni skype-on is, vagy valami ilyesmi.
2013. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
itt nem egy két hónapról van szó, hanem előreláthatatlan ideig maradnék kint
2013. júl. 11. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj ki.


Ha a barátnőd -ismerve az anyagi helyzeted- azt kívánja, hogy maradj, az nem szerelem/szeretet. Az önzőség!


Gondolj arra, ha hiányozni fog, hogy Édesanyád is mennyi áldozatot hozott!


Írj majd, hogy döntöttél. Én drukkolok Neked/nektek, hogy együtt maradjatok, de első a család. Mindig!

2013. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha ilyen lehetőséged van akkor menj ki. Sajnos sokan kimennének még mi is nem tudunk mert bizonytalanra nem merünk. Menj csak . Ha szeret a csaj úgy is vár rád és a mai világban nagyon fontos pénz. Mi is sokat vagyunk külön és már van gyerek is fontos a munka főleg hogy kint dolgozhass nem itthon közmunkán. Krivánok neked sok sikert.!
2013. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ugyanilyen helyzetben voltam, 3 hónapja dolgozom kint -- és a barátnőm itt szuszog mellettem. :)) Vidd ki magaddal! Nem könnyű meggyőzni és elkezdeni, de megéri.
2013. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nagyon rendesek vagytok hogy ennyien foglalkoztok a témával!


nem tudom kivinni és nem is akarom :) ő még csak 17 1 éve van vissza a gimnáziumba, utána egyetem..neki megvan az élete

hogy kérhetném egy 17 évestől hogy várjon rám, hosszú hónapokat....ha kimegyek akkor természetesen vége kell hogy legyen csak nehéz véget vetni.

2013. júl. 13. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!