Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mond nektek ez a dal...

Mit mond nektek ez a dal fiatalok? Tetszik egyáltalán? Miről szól ez? Értitek? Főleg 18 év alatti korosztály véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=P-xEHHHCrH4


Amúgy szerintem zseniális dal.



2013. júl. 12. 15:41
 1/3 anonim válasza:

Odáig vagyok ettől a daltól, egyszerűen imádom! Az István a király a rockoperák gyöngye (költőiesen..).

Csodaszép dal; gyönyörű hangok, és a szöveg...

Az én kedvencem a szállj fel szabad madár.

Ez is, de amit írtál, az is nagyon sokat jelent nekem. Fantasztikus dal, fantasztikus énekes, fantasztikus hangszerelés. Amikor hallgatom, elfelejtek mindent, és csak erre koncentrálok. Vikidál Gyula hangja egyszerűen a fellegekbe röpít, és... kicsit elragadtattam magam, de ez NEM KAMU. Egyszerűen.. lélegzetelállító. Nagyon sokat tanultam ebből a darabból, a dalokat fejből fújom.

"Szállj fel a csillagokba, szél könnyű szárnyán szállj!

Kárpátok gyűrűjéből szállj fel szabad madár!

Szállj messze, szállj magasra szél könnyű szárnyán szállj,

Új tavasz hírét vidd el szállj fel szabad madár!"

14/L

2013. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a választ én akartam írni!
2013. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vok, 12/l
2013. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!