Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minecrafton játszanak még sokan?

Minecrafton játszanak még sokan?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert én szeretek vele játszani meg minden de egyedül kezd kicsit unalmas lenni ezért szívesen índitanék egy hamachis szerot csak nem tudom lennének e emberek akik jönnek mert.Ja és más hivatalos szerora azért nem akarok menni mert nem nagyon van olyan ami csak simán minecraft úgy értem hogy oda építkezel ahova akarsz meg ilyenek legalábbis én még nem találtam hivatalos de jól működő szerot ahol figyelnek is az emberek egymásra és nem csak az alapító tagók. ui:egész kis regényt írtam a végén

2013. júl. 12. 23:49
 1/5 anonim válasza:
Nemhiszem hogy Hamachis szerverre mennének.De hát azért vannak normális szerverek.
2013. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]

Nézd meg ezt az oldalt. Én még nem játszottam rajta, viszont youtube-on Szivacs(Ekusable) is feltöltött egy videót róla, és szerintem elég szépen meg van csinálva minden. Itt elmehetsz bányászni, és nyugodtan építhetsz egy házat magadnak, de csak ott, ahol szabad! Próbáld ki! :)

2013. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Előző vagyok! itt a videó, nézd meg! :) http://www.youtube.com/watch?v=tDgs3gbMBTM
2013. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sziti válasza:
hát figyelj egyedül szar játszani szóval, ha még mindig nincs haverod akivel játsz irj a szitibalint@freemail.hu -ra és beszálhatsz a hamachis Lan szerómra jo sokan vagyunk szóval irj!
2013. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 valakii69 ***** válasza:
általába 10 éves nyomik..sajna :c
2013. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!