Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért divat manapság hü. ének...

Miért divat manapság hü. ének lenni, pl matekból? (tisztelet a kivéelnek) Sokan mondják azt, hogy "én hü. E vagyok matekból", és büszkélkednek is vele, mintha ilyen népbetegség lenne. Szerinem meg inkább gáz.

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Másból is "divat" hülyének lenni... Régen agyonverték otthon a gyereket, ha nem jól viselkedett, vagy rossz jegyet vitt haza, ma már a tanárt verik meg, és az a menő, aki full egyes mindenből, aki meg csak szimplán tanul és jó jegyei vannak, azt lestréberezik, kiközösítik az osztálytársai. Igazából ez csak a lázadás egy formája, szerintem nem kell példákat felhoznom, a leghíresebb a hippikorszak; egyszerűen csak nem csinálták azt, amit megkövetelt az állam, nem vonultak be katonának, drogoztak, meztelenkedtek, egyszerűn csak úgy élték az életüket, ahogyan ők akarták. Az iskolában is ez a helyzet; "ne mondja meg nekem senki, hogy mit csináljak", akinek pedig fontos a tanulás, úgy tartják, hogy ő behódolt a rendszernek (bár azt nem értem, ezért miért kell valakit bántani, mivel ezzel senkinek sem árt).


Ez a következménye a felvilágosodásnak és a kapitalizmusnak; ez a modern kor.

2013. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez elég elszomorító, én jól tanultam pl általánosban is meg gimiben is, a visszamaradott alja, akik már kevésbé voltak akár vajmi értelemmel is rendelkező lények azok állandóan csesztettek, elég idegesítőek voltak...
2013. jún. 18. 11:08
 3/8 A kérdező kommentje:

Meg azt sem értem, hogy miért kell olyannak lenni mint a másik, aki az egyedfejlődésben alul maradt (gondolok itt ez alatt a hü..ékre)...

Miért nem lehet kibújni ez alól, és az egyediségre törekedni???

2013. jún. 18. 11:12
 4/8 anonim válasza:
Ne érezd rosszúl magad, mert piszkáltak. Én folyamatos baszogatás tárgya voltam sok-sok éven át, mert stréber, kövér, szerencsétlen vagyok sokak szerint. Mentőápoló lettem, nem nagy karrier, de ez volt az álmom. Ezek a trendi emberek pedig munkanélküliek, közmunkások, vagy biztonsági őrök lettek. Most én nevetek.
2013. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én nem vagyok valami jó matekból.Inkább humán beállítottságú vagyok,sőt...

Mindenesetre azért próbálkozom,több-kevesebb sikerrel. :') Szerintem azért lett "divat" hülyének lenni,mert akik tanulnak,azokat rögtön strébernek nyilvánítják,pattogó okostojásoknak.És a többség nem szeretne oda tartozni.

2013. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor ne tartozzanak oda, meg ne basztassák a másikat, mert pl bennem minden megmaradt, minden egyes emberre emlékszem még most is, aki basztatott, 20 éves vok.

Meg nem hiába van az a mondás, hogy:

"Nem szabad viszonzás nélkül hagyni mások tetteit. Erre való a hála és a bosszú."

2013. jún. 18. 14:19
 7/8 anonim válasza:
miert pontozod ki hogy hulye?:oooo
2013. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem divatból csinálom tényleg hülye vagyok matekból mégse vagyok menö( nincs hosszú ö- m) ._.
2013. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!