Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Kezd...

Miért csinálja ezt? Kezd rémisztő lenni!

Figyelt kérdés

A tévénkről lenne szó.

Néha kattan egyet (úgy, mint amikor ki,- vagy bekapcsoljuk)és egy hang nagyon gyorsan, hadarva, mond valamilyen szót.Az első ilyennél majd kiugrottam a bőrömből ijedtemben( egyedül voltam, és egy szellemes videót néztem)

Tudom, hülyeségnek hangzik, de az első szó amit mondott úgy hangzott, mintha ez lett volna: ufo!!!!Mindig nagyon mély, férfi hang volt. Miután kimondta, pár másodperc után megint a kattanás.

Most új házba költöztünk, és eddig itt egyszer sem hallottam. Viszot ma újra. Ezúttal női hang volt, és azt mondta: mikor.

Nem vagyok hülye, a családtagjaim is hallják.

Próbáltam már azt is, hogy a szavakat összeillesztem, hátha egy értelmes mondat jön ki, de hiába.

Szerintetek mitől lehet??



2013. júl. 13. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk egy tv adóval volt ez. Ment egy műsor és alatta hirtelen egy hang és bevillant egy fej, aztán el is tűnt. Ilyen általában, akkor van, amikor rosszul van beállítva a csatorna és egy másik adónak a képe bezavar. Először rám is rám jött a para. :D
2013. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
kukába vele!
2013. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. 11 éves vagyok. Ha kidobom, leszedik a fejem!
2013. júl. 13. 15:12
 4/5 Kováts Bianka ***** válasza:
én 10 éves vagyok és láttam már egy pár részét a relytélyes igazságok című sorozatnak ( tele van ilyn dolgokkal), és lehet hogy egy ufo próbál veletek kommunikálni az általuk készített tárgyon amit az emberek elloptak vagy vmi ilyesmi. ne nézzetek hülyének millió meg egy példa van a világon hasonló dolgokra.
2013. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hiszek az ufokban , barátnőmmep kutatunk is, fe nemm hinném
2013. júl. 15. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!