Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hívogatnak engem állandó...

Miért hívogatnak engem állandóan egy "hivatalos" számról, amikor már megmondtam nekik, hogy nem kívánok velük beszélni?

Figyelt kérdés
Köszi: Józsi voltam
2009. okt. 19. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem is hívogattak.


Aztán egyszer nagyon útszéli stílusban rettenetesen durva káromkodással elküldtem őket az összes lehetséges helyre, ahova nem kíván menni senki.


Akkor még visszahívtak egyszer, hogy nem illik így beszélni egy "hölggyel". XD


Azóta nem hívnak!

2009. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam!
2009. okt. 19. 12:23
 3/7 A kérdező kommentje:
és azóta is...ha kinyomom se zavarja, meg az éjjel 11...
2009. okt. 19. 14:05
 4/7 A kérdező kommentje:
jó, 3/4 10
2009. okt. 19. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
de milyen hivatalos számról van szó? én már küldtem el marketingest, bankot, behajtócéget, ügyvédet, hogy nem fizetek, de azok értettek a szóból. kik azok, akik nem? :)
2009. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akik aztán különösen nagyon rá lehetnek szorulva, mert most a válság idején úgysem terem meg minden magától a bokorban...
2009. okt. 19. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ez nálam is előfordult már. Szépen elkezdtem magyarázni a hölgyikének, hogy este 8 óra és örülök, hogy pihenhetek. Mert ugye munka után főzés, rendrakás.

De nem értette. Csak nyomta a hülyeségét.Csak adakozzak, meg vegyek ezt és azt.

Mikor kiakadtam és nem szépen mondtam neki, hogy én nem kértem a zaklatását, és felejtse el a számot vagy panaszt teszek akkor hirtelen letette a telefont. Nah azóta nem hívogatnak este. Délelőtt szoktak zargatni, de akkor meg nem vagyunk otthon csak apám néha :D Akkor meg ő szoktam elküldeni őket a sunyiba :D

2009. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!