Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha azt mondom valakinek hogy...

Ha azt mondom valakinek hogy bele vésem a kezembe hogy "szeretlek" és hogy volna-e mersze leutánozni ezt a saját karjára akkor az mit jelenthet neki?

Figyelt kérdés
Kicsit rosszul voltam és vagdostam magam, ezt a tudtára adtam egyik ismerősömnek és ő azt mondta hogy ha én megvágom magam akkor ő le fogja ezt utánozni. Megkérdeztem tőle hogy ha bele vésem a kezembe hogy "szeretlek" akkor azt le utánozná-e. Azt mondta "akár..." ez számára mit jelenthet?

2013. júl. 13. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hogy fejezd be. Nagyon undorító dolog, általában prolik csinálják.
2013. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a teljesen haszontalan választ... ha jobban elolvastad volna akkor már láthatnád hogy abba hagytam...
2013. júl. 13. 22:23
 3/3 anonim válasza:
Azt hogy mind a ketten idióták vagytok.Már nem csinálod? de még foglalkoztat ez a hülyeség.Ha feszült vagy inkább menj el 50 percet futni aztán utánna nem fognak foglalkoztatni ekkora baromságok.Mások betegek és megadnának mindent hogy egészségesek legyenek,ti meg ezt csinálnátok? Fúúj!
2013. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!