Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy táncos, aki night...

Ha egy táncos, aki night clubban táncol egy ideig, és úgy dönt, hogy kiszáll, valószínű, hogy a club tulaja és/vagy annak az emberei megkeresik és megölik, mert tudja, hogy ott igazából pénzes szex is müködik? (ami illegális)

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok krimit nézel. :)

Elég, ha halálosan megfenyegetik, ha köpni fog, akkor baj lesz. :)

Ettől már a legtöbben besz@rnak és kussolnak egész életükben.

2013. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hunbula ***** válasza:
100%

Te vagy a másik klubtáncos kérdés feltevője is, úgy sejtem. ? :D


Azért ez ennyire nem durva, én legalábbis nem hinném. Egy csomó lány használja gyors pénzkereseti forrásként, aztán befejezik az egyetemet meg férjhez mennek.


Plusz nem olyan egyszerű megölni valakit, mint a filmekben. Annak nyoma marad, hozzátartozók, stb tudják, merre járt a hulla mielőtt hulla lett belőle, vagy eltűnt, nagyon könnyen össze lehet kötni a pontokat. Ha még tényleg pénzes szex is lenne, tényleg az a valószínűbb hogy megfenyegetnek egy kicsit, aztán el van intézve.


De mint a másik kérdésre is írtam, a klubnak az az érdeke, hogy legálisan működhessen minnél tovább, anélkül hogy folyton ellenőrizgetnék őket a szervek. Jobb helyeken tiltva is van a lányoknak, hogy a klub területén szexeljenek a vendégekkel.

2013. júl. 14. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok csak gondoltam nyotok egy frisset hogy lássák monél többen :)) hat ez a hely pont olyan hogy megengedik nekik h a felső szinten szexeljenek... Nemtudom mit tegyek. :(
2013. júl. 14. 12:13
 4/8 hunbula ***** válasza:
Ha ennyi kétség van vele kapcsolatban, akkor inkább hagyd. Nem tudom hogy jelentkeztél vagy hogy jött ez neked, de ha feltétlenül táncolni szeretnél, simán tudsz keresni olyan helyet amivel nem lesznek ilyen kétségeid szerintem.
2013. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
írtam kommentet a másik kérdésemhez is, nem megyek el, lemondtam, de most meg félek , hogy megfognak keresni azért, mert tudom hogy mi megy ott, és félnek hogy beköpöm őket vagy nemtudom.. lehet sok filmet nézek nem tudom.. de akkoris félek..
2013. júl. 15. 08:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázd túl a dolgot. Amit tudsz, azt kb bárki tudja. Ha utánad mennének abból több bajuk lenne, mintha hagynák az egészet a fenébe.
2013. okt. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem olyan szerencsém volt, hogy azon a helyen, ahol én dolgoztam 6 évig, ott mi döntöttük el, hogy mit csinálunk, maradunk-e a sztriptíznél, vagy vállalunk-e szexet is pénzért. Szóval arra akarok kilyukadni, hogy a főnök nem egy vadember volt, hanem tiszteletben tartotta a saját magunk által meghúzott határokat.

Olyan helyen, ahol a lányok akaratuk ellenére rá vannak kényszerítve ilyen munkára, ott el tudom képzelni akár a gyilkosságot is szökés esetén, de normális helyeken ez nem így működik.

Én már két éve kiszálltam ebből a világból, és nem attól félek, hogy megölnek, hanem az ilyen munkáknak szerintem van egy sokkal nagyobb hátulütője, ez pedig a mentális és szexuális egészség elvesztése. Az önbizalomról, méltóságról nem is beszélve. Hiába a sok pénz, nagyon nehéz utána visszatérni a "nappali" emberek világába. Sajnos.

28/L

2013. okt. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Ahol én dolgoztam ott is tilos volt szexelni. Éppen azért mert a klub nem akarta megkockáztatni, hogy egy ellenőrzés alkalmával le kelljen húzniuk a rolót.

Ez a helyes, korrekten működni sokáig :)

Amúgy szex nélkül is nagyon jól lehet keresni

2013. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!