Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy srác, akinek tetszem,...

Van egy srác, akinek tetszem, de nekem csak egy kicsit tetszik, és ő szinte megőrül értem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, annyi mint én, és az egyik táborba ismerkedtem meg vele., az első percektől fogva..

Utána elkezdett nyomulni., elkérte a telószámom.,a facebook nevem., meg minden... Csak az a gond, hogy ő megtudna értem őrülni., de én is többet érzek mint barátság., de kevesebbet mint szerelem... most mit csináljak., amikor elveszíteni, se megbántani nem akarom?

MINDEN VÁLASZ ÉS VÉLEMÉNY SZÁMÍT!!!


2013. júl. 14. 18:55
 1/1 anonim válasza:
Kérd meg, hogy lassítsatok a tempón.Így neked nem lesz kényelmetlen és nem is veszíted el.Illetve eldöntheted időközben, hogy pontosan mit is szeretnél.
2013. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!