Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Befészkelte magát hozzánk 30...

Befészkelte magát hozzánk 30 denevér. Hogy lehet megszabadulni tőlük? Tudom h védett!

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mi bajod velük? Legalább nem lesznek egereitek.
2013. júl. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát félelmetes mikor kiröpülnek az eresz alól, és nem beszélve h össze piszkítják a falat a földet... van annyi ürülék....
2013. júl. 15. 07:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább örülnél, hogy vannak ilyen érdekes állatok nálatok! Senkit nem bántanak, megeszik a különféle rovarokat a környéken!


Miért akarnál tölük megszabadulni?

2013. júl. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Burkold le a terepet papírral, vagy fóliával. Hetente/kéthetente cseréled, és nem teszik tönkre a falat.


Az meg, hogy félelmetes... Nekem az félelmetes, hogy meg akarsz szabadulni tőlük. Én speciel örülnék, ha velem egy házban lakna egy csomó denevér, eltűnnének legalább a bogarak :D

2013. júl. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintem ha te ülnél kint a teraszon és megindulnának feléd, te sem örvendeznél.. nem beszélve arról h a gyerekre ráesik a piszok...
2013. júl. 15. 09:35
 6/6 anonim ***** válasza:

"szerintem ha te ülnél kint a teraszon és megindulnának feléd, te sem örvendeznél.. nem beszélve arról h a gyerekre ráesik a piszok..."


Dehogynem, kimondottan örülnék, ha nálunk lennének denevérek!


A gyerekre meg még sok egyéb kosz rá fog esni, ne a kijáratuk alá tedd a gyereket.

2013. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!