Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eltltották tolem az LB-met....

Eltltották tolem az LB-met. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én szeretem az animéket és mondtam az LB-m nek h nezze meg az egyiket.A szüleinek ez nem tetszett ezért azt mondták neki h ne nézze de ő mégis nézte titiokban es most meg a szülei rájöttek és soha többé nem találkozhatunk:(((((((

2013. júl. 15. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez a legnagyobb hülyeség amit hallottam... Barátnődnek lett valami baja? Nem... Semmi rosz nincsen az animébe, és hogy emiatt SOHA ne találkozzatok? Ostobaság. Jó, tőlem is megkérdezik, hogy ennek mi értelme van, de azt nézek amit akarok...

m.youtube.com/watch?v=bR7F3CU3Ai0 ajánlom a kedves szülők figyelmébe, már ha ez igaz, mert én ezt komolyan nen hiszen. Ha meg igaz akkor nagyon nagy gondok vannak a barátnődnél.

2013. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy hangzik, hogy nem a teljes történetet írtad le.
2013. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan milyen animét ajánlottál neki?
2013. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A teljes sztori:Én ajánlottam az LB-nek egy ao no exorcist nevű animét.Elkezdte nézni.A szülei utánanéztek milyen ez az anime.Nem tetszett nekik ezért azt mondták neki hogy ne nézze.De ő nézte.Aztán végignézte.én ajánlottam neki még.az Efen Liedet meg a Soul Eater-t.Azt nem tudom pontosan h melyikre jöttek rá de rájöttek.És mivel én ajánlottam neki ezért eltiltották tőlem:(
2013. júl. 15. 22:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk az Elfen lied enyhén szólva morbid, és a kérdésed alapján az jött le, hogy nem lehettek idősebbek 14-nél. Nem azt mondom, hogy nem kéne ilyeneket nézni, mert mindenkinek szíve joga, de van aki esetleg érzékenyebb lelkületű.

És egyébként mennyire vallásos a család? Csak mert nekem van egy ismerősöm, ahol a szülők nagyon istenhívők, és ezért korlátozzák,mit néz a csemete. Ami nem felel meg a hitüknek (pl ördögűzők, boszorkányok...stb) azt egész egyszerűen eltiltják tőle.

2013. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni hány éves. 12-14 éves ne Elfen leidet nézzen

Inkább egy love live vagy hasonlót. :)

2013. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi az az LB? Ha barátnőd akkor miért nem tudod azt írni? A mai világban már azt is ciki leírni rendesen, hogy barátnő?
2013. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7/7 ma 18:57 A legjobb bárátot jelenti.
2013. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
' barátot javítás.
2013. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szóval ma már csak annyit ér egy legjobb barát, hogy le lb-zed?
2013. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!